Контактні телефони
(093) 501-87-67
(068) 506-20-20
Зимові канікули 2022Організація трансферів

Наші переваги

Дитячий табір прогресивного відпочинку «FreeStyle сamp» - це більше ніж просто дитячий табір!

Це сучасна програма відпочинку для дітей та підлітків, ща зоснована на сучасному підході, розвиваючих методиках, унікальної філософії!

Гарні канікули - кращий подарунок для дитини. Ми гарантуємо високу якість відпочинку та індивідуальний підхід. Ваша дитина буде в надійних руках!

Дитячий табір працює з 2012 року.

В ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ТАБОРА «FreeStyle camp»?

Ми запрошуємо на зміни професійних педагогів, спортсменів, тренерів, режисерів, акторів відомих театрів, професійних ораторів - і все вони відкрито діляться своїм досвідом з дітьми.

ТАБІР «FreeStyle camp» - ЦЕ:

 • «ФРИСТАЙЛ» – це кращий спортивний табір в Карпатах!
 • «ФРИСТАЙЛ» - це подорожі і веселі пригоди!
 • «ФРИСТАЙЛ» - це командна гра, в якій загальний успіх залежить від зусиль кожного.
 • «ФРИСТАЙЛ» - це яскравий і модний спорт! Лазертаг, великий теніс, пейнтбол, гірські велосипеди, гольф, прогулянки на лошадях, походи в гори, мотузковий парк, стрільба з луку, скалолазна стінка, радіопеленгація, пневматичний тир…
 • «ФРИСТАЙЛ» - це творчість та яскраві події!
 • Дитячий табір «ФРИСТАЙЛ» - це нові друзі та відпочинок в колі однодумців!
 • Дитячий табір «ФРИСТАЙЛ» - це корисний та безпечний відпочинок для дітей в Карпатах.
 • «ФРИСТАЙЛ» - це комфортно і затишно, як вдома.
 • «ФРИСТАЙЛ» - це ціле самостійне життя, де діти розкриваються краще, аніж в звичайному житті та оточенні.
 • «ФРИСТАЙЛ» - це чудова нагода вивчати світ, можливість навчитися чомусь новому, розвивати в собі відчуття власного «Я», набувати навички комунікацій, працювати в команді та розкривати свій творчий потенціал.

Всю нашу діяльність визначають ЦІННОСТІ, які поєднують нашу команду і створюють неможливі події «FreStyle camp».

 • Ми любимо та поважаємо кожну дитину, та даруємо частинку себе кажному
 • Наша робота - наше призвання, і ми пишаємося цим
 • Наша команда – унікальна енергія, розум, почуття та рушійна сила, дії якої створюють захопливі події та заходи.
 • Наша команда – професіонали своєї справи
 • Індивидуальний підхід до кожної дитини
 • Неповторний, продуманий до дрібниць сюжет змін, комфортні умови, екологічно чистий регіон - складові відмінного дитячого відпочинку
 • В основі програм нашого табору лише сучасні ідеї та розробки
 • Ми використовуємо сучасні методики і форми организації дитячого дозвілля
 • Ми переконані, що від того, як, де і з ким відпочивають діти, залежить емоційний настрій батьків, і ми гарантуємо відмінний дитячий відпочинок

«ФРИСТАЙЛ» – це більше ніж просто КАНІКУЛИ!

Відгуки наших клієнтів

Мої діти щойно повернулися з табору (5 зміна). Діти задоволені, все було чудово, Дуже багато різноманітних розваг, активних ігор, програма насичена та дуже цікава,іжа смачна, персрнал привітний.. Організація на вищому рівні, діти почувалися комфортно та захищеними, Вожаті, спортивні інструктори за 1 зміну стали рідними, Вожатою була Міра))) Діти у захваті від неї! Ми ій дуже вдячні за ту фтмосферу, що вона створила у загоні, Діти сказали, що вони були "як сім"я". Це у першу чергу завдяки Мирославі! Єдине, що зіпсувало враження - це прибиральниця, пані Ольга (якщо я не помиляюся), яка викидає речі дітей у смітник, якщо раптом хтось забув іх. Моя дитина дуже засмучена, так як ця дивна пані викинула іі футболку, яку їм видали з емблемою Freestile. Вона її попрала після гри з фарбами і розвісила, а коли повернулася, то її не було. Вона до цієї пані підійшла, а та ще й накричала, що кидають свої речі. Вона навіть не приховує, що викидає, якщо діти щось забувають. Дитина засмучена, ми у таборі не вперше, мої діти тут вже втретє і дві футболки вже у нашій колекціі, через дивну пані третьої не має.. Загалом табір чудовий! Ми радимо його знайомим! Діти хочуть ще сюди приїздити. Єдине, якби прибиральниці не псували враженя..
Оксана:
Доброе время суток! Мой сын был на 4 смене. Ему все понравилось. Программа великолепная. Особенно понравились занятия по термомозаике. Но есть пожелания и вопросы к питанию. Голодными дети не остаются, но питание можно разнообразить и порции больше давать. И в медпункте, к сожалению, не оказалось элементарного спрея для горла (закончился), когда ребенок обратился с першением в горле и кашлем. Но в общем эмоции положительные
Оксана:
Це що діти з Чєлябєнска відпочивають в цьому таборі? Жодного україномовного відгуку! А якою мовою проводять там активності?
Анна:
Спасибо лагерю, за только положительные эмоции, и еще более положительные воспоминания. В этом году был на 4 смене, из-за ситуации с ковидом, ребят было не много(40). Но именно из-за этого, эта смена была лучшей, так как весь лагерь стал одной семьей. Отдельное спасибо хочу высказать вожатому Артуру, это лучший вожатый как в моей жизни, так и в жизни многих детей, которым повезло попасть в его отряд. Спасибо фристайл, как всегда держите планку)
Антон: https://instagram.com/dobriy_vecher_okk?igshid=1ehil0dokeq8g

Наші фотографії

На кожній зміні в таборі «Фрістайл» неповторні та яскраві заходи, завжди багато посмішок і нових друзів! Погляньте на щасливі обличчя та переконайтеся самі!

Дивіться нас:
офіційна група табору Фрістайл у FaceBook офіційний канал табору Фрістайл на YouTube
info@freestylecamp.com.ua


показати на мапі