У зв’язку з перебоями енергопостачання та зв’язку! Просимо бронювати путівки за дпомогою онлайн сервисів: пошти, viber, telegram, whatsapp

Про табір Фрістайл

Про табір Фрістайл

Фрістайл це не просто дитячий табір – перш за все, це унікальна програма активного відпочинку. Це подорожі та веселі пригоди, розвиток та творчість в новому форматі. Кожен учасник Програми Фрістайл освоїть кілька сучасних видів спорту і пройде одну експедицію. Наша програма в першу чергу дає дитині можливість отримати найяскравіші емоції і радісні враження від своїх перемог, відкрити у себе нові здібності і таланти, вчитися дружити і спілкуватися з однолітками. Це відпочинок Для тих, хто любить відпочивати активно, яскраво і корисно. Всім учасникам програми надана можливість зайнятися туризмом і піти в похід, побачити найкрасивіші місця Карпат і здійснити сходження в гори.
Табір Фрістайл – це командна гра, в якій учасники в окремих і командно отримують бали і призи. Призовний фонд зміни становить понад 300 нагород у 50-ти номінаціях. - це медали, грамоти, дипломи, солодкі і плюшеві подарунки. Найкращі дівчата та підлітки за результатами літнього сезону нагороджуються безкоштовними путівками на літо 2024. Команди переможці нагороджуються 15% та 30% знижки на літо 2024.

Дитячий табір Фрістайл-це сучасні умови проживання, затишно і комфортно, як вдома, смачна і здорова їжа, відмінний нежаркий м'який клімат, цілюще ялинове повітря, зелена доглянута територія, всілякі Актівіті, wi-fi зони, гамачная майданчик; футбольне поле, Сучасні студії і клуби; щоденні тематичні шоу-програми.

Дитячий табір Фрістайл – це сучасні умови проживання, затишно і комфортно, як вдома, смачна і здорова їжа, відмінний нежаркий м'який клімат, цілюще смерекове повітря, зелена доглянута територія, всілякі Актівіті, wi-fi зони, гамачная майданчик; футбольне поле, Сучасні студії і клуби; щоденні тематичні шоу-програми.

В таборі «Фрістайл» відпочивають діти з 8 до 16 років включно.

территория
инфраструктура
питание
питание
СЃРїРѕСЂС‚
Дивіться нас:
офіційна група табору Фрістайл у FaceBook офіційний канал табору Фрістайл в YouTube
info@freestylecamp.com.ua


показати на мапі