Контактні телефони
(093) 501-87-67
(068) 506-20-20

Традиції дарувати подарунки від святого Миколая

Традиції дарувати подарунки від святого Миколая в дитячому табору Фрістайл
Дати зміни
Вартість
Бронування
18.12.2017 - 21.12.2017
1 200 грн.

Святковий тур для дітей і батьків

«Традиції дарувати подарунки від святого Миколая»

Дати туру: 18 - 21 грудня 2017 р.
Перше зимове свято починається 19 грудня – день Святого Миколаяі тому діти чекають на нього особливо у святковому настрої. Ну, а батьки міркують над питанням - так що ж купити і подарувати своєму улюбленому малюкові?
Подорож у країну магії, до чудових Карпат - один з найкращих подарунків.
Свято - це яскраві гарні враження, а враження запам'ятовуються назавжди. Швидше збирайтеся з дітьми у казкову подорож до Карпат на Гуцульщину, де зимова казка оживає, а мрії виконуються, де свято і радість наповнять Вас і ваших дітей найнеймовірнішими емоціями добра і любові!
Програма святкового туру:
18 грудня – виїзд з Києва (Дніпро, Харків). В дорозі групу супроводжують веселі лісові ельфи. В дорозі не нудьгуємо, корисно відпочиваємо!
19 грудня – прибуття групи до Чернівців. Посадка у автобус. Переїзд в місто Косів. Розміщення в екоготелі «Легенда Карпат», який затишно розташувався в справжнісінькому лісі, на території Національного парку Гуцульщина. Сніданок в національному ресторані.
Виїзд до маєтку Святого Миколи - невеликий чарівний будиночок, який наповнений святковим ароматом і духом прийдешніх новорічних і Різдвяних свят. Відкриття свята. Прогулянка по стежці казок. Поляна дванадцяти місяців, де ви зможете посидіти в кріслі лютого або березня. Катання на санях. Екскурсія казковим будинком Миколи – пошта, музей старовинних новорічних листівок і новорічної іграшки, спальня Миколи, кабінет, в якому Микола працює цілий рік, Ви зустрінетеся з Миколою, дізнаєтеся, що уявляє його робота, вручите йому свого листа із заповітними побажаннями. Чи зможете розповісти про себе, свої захоплення та мрії, заспівати йому пісню або станцювати.
В кабінеті у Миколи – «Книга добрих справ», і ви зможете внести розповідь про свої добрі справи. Ну і звичайно, Ви отримаєте подарунки від святого Миколи! І, звичайно, вони будуть незвичайними! Виїзд в готельний комплекс.
Обід у ресторані.
домик Святого Николая, Коломыя
домик Святого Николая, Коломыя
домик Святого Николая, Коломыя
домик Святого Николая, Коломыя
Після смачного обіду, хлопці відправляються на екскурсію в чарівне затишне Галицьке містечко Коломия. Чим же відоме це містечко? Звичайно, тут багато пам'яток, про які ви дізнаєтеся багато цікавого, але найголовніше, в цьому місті знаходиться єдиний в світі музей писанок. У музеї Писанка зібрані писанки з усього світу, представлені дивовижної краси роботи відомих майстринь. Вечеря.
Вечірня святкова програма «Парад чудес та чарівництва», майстер клас з виготовлення новорічної іграшки, а також ексклюзивний святковий пиріг від шеф кухаря ресторану. Святковий феєрверк. Дискотека.
20 грудня – Сніданок.
Екскурсія у гори «Високогірна та чудова Верховина». Музей «Хата Гражда». Музей «Хата Гражда». Музей старовинних музичних інструментів Романа Кумлика.
Екскурсія до Косова «Міста майстрів». Оглядова екскурсія по місту Косів, яке славиться своїми народними майстрами далеко за межами України. Відвідування ярмарку народних сувенірів. Ви зможете придбати неповторні сувеніри та подарунки для друзів, виконані руками вправних умільців Гуцульщини: гончарні вироби для будинку, справжні карпатські ліжники (пледи), вироби з дерева а також білі карпатські гриби для новорічного столу, карпатський чай.
Поїздка на озеро, в якому і взимку живуть білі лебеді. Обов'язково візьміть з собою білу булочку вони дуже її люблять. Фотосесія з білими лебедями.
Обід в ресторані.
Переїзд до міста Чернівці. Оглядова екскурсія по місту з відвіданням найкрасивішого університету України національного Чернівецького університету, колишньої резиденції Буковинських митрополитів. Виїзд вечірнім поїздом до Києва (Дніпро, Харків).
домик Святого Николая, Коломыя
домик Святого Николая, Коломыя
домик Святого Николая, Коломыя
домик Святого Николая, Коломыя
21 грудня – прибуття до Києва (Дніпра, Харкова).
Вартість: 1 200 грн
У вартість входить: Проживання - в 2-х, 3-х місних комфортабельних номерах (душ, туалет, холодильник, телевізор). 3-х разове харчування в ресторані. Харчування Автобусне обслуговування за маршрутом. Екскурсійна програма - оглядова екскурсія в місті Чернівці, відвідування резиденції, університету, поїздка в Верховину, екскурсія до Косова і Коломиї, відвідування музеїв, святкова програма, відвідування маєтка святого Миколи, подарунок від Миколая, вечірня програма в готелі, майстер клас з виготовлення новорічної іграшки.
Додатково сплачується: - проїзд потягом.
Дивіться нас:
офіційна група табору Фрістайл у FaceBook офіційний канал табору Фрістайл на YouTube
info@freestylecamp.com.ua


показати на мапі